RODO - BeautyRazem

RODO

RODO – zasady przetwarzania danych osobowych

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Akademia Sztuki Piękności Krystyny Łenczyńskiej z siedzibą w Rynku Dębnickim 4/3, 30-319 Kraków, e-mail: biuro@asp.edu.pl. W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail michal@asp.edu.pl.
 2. Dane będą przetwarzane jednym lub większej ilości celów z poniższej listy:
  • Informowania o aktualnościach związanych z branżą Beauty
  • Realizacji usług szkoleniowych realizowanych przez Akademię
  • Świadczenia e-usług i dostawy produktów fizycznych
  • Księgowania dokumentów, faktur
  • Marketingu usług firmy i jej partnerów
   na podstawie udzielonej przez Panią/a zgody, w tym także udzielonej zgody drogą elektroniczną.
 1. Dane mogą być udostępniane organom administracji państwowej, zleceniodawcom (np. zlecającym usługi na rzecz Pani/a urzędom pracy, jednostkom, fundacjom, firmom komercyjnym, firmom obsługującym fundusze państwowe i unijne) w celu prawidłowej realizacji usług określonych w regulaminie (tylko jeżeli ma zastosowanie, inaczej jest to dozwolone tylko na podstawie odrębnie wyrażonej przez Panią/a zgody).
 2. Dane mogą być przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub organizacji międzynarodowej w celach prawidłowej analityki, np. Google, Facebook, Hotjar, Mailchimp, SendInBlue. Administrator informuje, że w tym celu zostały zastosowane zabezpieczenia. W celu uzyskania kopii danych proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych.
 3. Dane będą przechowywane przez okres 5 lat licząc od czasu ostatniego wyrażenia lub ponowienia zgody.
 4. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 5. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 6. Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych (w szczególności historii transakcji).
 7. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 8. Administrator informuje także o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji, w tym o profilowaniu, w celu spersonalizowania komunikacji, w tym zapewnienia wyższej jakości indywidualnej obsługi.