fbpx

E-Book: Wspieram Beauty Razem

Dziękuję Ci, że chcesz docenić pracę Beauty Razem – bo chcemy pomagać tak długo, jak tylko jest to możliwe! Sprawdź co już zrobiliśmy i chcemy robić nadal.

W podziękowaniu prześlemy Ci aktualnego premierowego E-Booka z wiedzą. Otrzymasz za niego fakturę na wpisaną przez Ciebie kwotę i będziesz mogła wliczyć ją w firmowe koszty.

Podaj proszę kwotę wsparcia, np. 25, 50, 100 zł, lub średnią: 52,21, lub dowolną wpisaną przez Ciebie kwotę.

Średnia kwota wsparcia: 52,21 

Nie mniej niż: 25,00 

Co teraz robimy dzięki Twojemu wsparciu?

  • Zabiegamy o obniżenie VAT do 8% na usługi kosmetyczne w Parlamencie Europejskim i Ministerstwie Rozwoju
  • Tworzymy materiały szkoleniowe, e-Booki i e-Szkolenia, wzory dokumentów, które otrzymujesz za darmo lub dobrowolną „cegiełkę”
  • Jednoczymy ekspertów wielu dziedzin by pracowali na rzecz Ciebie i Branży, abyś zarabiała więcej, i była po kryzysie silniejsza
  • Negocjujemy ceny u dostawców, żebyś mogła zaoszczędzić na zakupach
  • Reprezentujemy nasze wspólne interesy przed Rządem, Parlamentem, Parlamentem Europejskim
  • Rozwijamy i moderujemy grupy wsparcia dla Branży Beauty

Co już zrobiliśmy, dzięki synergii i sercu 50 tysięcy osób?

W teamie Beauty Razem bardzo się realizujemy jako ludzie. Jednak nasze pensje kosztują, a Michał od marca za nie płaci ze swojej kieszeni. Będzie nam miło, gdy go trochę odciążysz, dorzucając się do naszego wspólnego projektu który realizujemy dla nas wszystkich! ❤ #SerceZaSerce

Twoje wsparcie realizowane jest w postaci zakupu przedpremierowego e-Booka „Plan B dla Beauty” za wybraną cenę. Wsparcie nie jest usługą reklamową.